HomeFractie

Fractie

SGP Raadsleden en wethouder in de Gemeente Reimerswaal

Maarten Both
Maarten Both Kruiningen, Fractievoorzitter 0113 - 32 04 91 m.both@kliksafe.nl

Portefeuilles
Openbare orde en Veiligheid
Contactpersoon Hansweert

Rien Bruinooge
Rien Bruinooge Kruiningen, 2e fractievoorzitter 0113 - 38 33 83 rienbruinooge@kpnplanet.nl

Portefeuilles
Samenleving
Contactpersoon Kruiningen

Leonard Harthoorn
Leonard Harthoorn Waarde, Algemeen adjunct, 0113 – 50 30 17 l.m.harthoorn@kliksafe.nl

Portefeuilles
Werk, Inkomen en Zorg
Contactpersoon Waarde

Artwin Otte
Artwin Otte Kruiningen, Fractiepenningmeester 0113 - 38 30 94 b.otte@kliksafe.nl

Portefeuilles
Ruimtelijke ordening
Contactpersoon Oostdijk

Daniel van Iwaarden
Daniel van Iwaarden Yerseke, 2e secretaris, 06 - 11 28 69 73 dvaniwaarden@gmail.com

Portefeuilles
Visserij, havens, onderwijs en welzijn
Contactpersoon Yerseke

Rien Sinke
Rien Sinke Krabbendijke, Secretaris 0113 - 74 50 96 mmsinke@gmail.com

Portefeuilles
Gemeentewerken
Contactpersoon Rilland

Ad Meeuwsen
Ad Meeuwsen Krabbendijke, 2e penningmeester 0113 - 50 30 35 ajmeeuwsen@kliksafe.nl

Portefeuilles
Financiën, economie en milieubeheer
Contactpersoon Krabbendijke

Jaap Sinke
Jaap Sinke Krabbendijke, Wethouder 0113 - 50 24 57 j.p.sinke@zeelandnet.nl

Portefeuilles
Ruimtelijke ordening
Dorpsvernieuwing
Volkshuisvesting
Bouwgrondexploitatie
Openbare werken